Videa - strana 1  2  3
 

Předchozí strana                                                                                                             Následující strana

SOŠPO 2014 3.PM - Maturitní ples
je sestřih ze slavnostního stužkování studentů dálkové nástavby třídy 3.PM SOŠ podnikání a obchodu, které proběhlo 7. února 2014 v Národním domě.

SOŠPO 2013 4.EU - Maturitní video
je maturitní video třídy 4.EU Střední odborné školy podnikání a obchodu v Prostějově.
"Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš."
Forrest Gump

SOŠPO 2013 4.EU - Maturitní ples
je sestřih toho nejlepšího ze slavnostního stužkování studentů třídy 4.EU SOŠ podnikání a obchodu, které proběhlo 1. února 2013 v Národním domě.

SOŠPO 2013 4.MT - Cesta kolem světa
je maturitní video třídy 4.MT Střední odborné školy podnikání a obchodu v Prostějově.

SOŠPO marketing turismu

Vzdělávací program Řízení služeb a marketing turismu je zaměřen na poskytování a propagaci služeb v oblasti cestovního ruchu. Tento jedinečný vzdělávací program lze studovat pouze na Střední odborné škole podnikání a obchodu v Prostějově. Více informací na www.sospo.eu.

Škola nekončí LIVE

je záznamem maturitní písničky, kterou zazpívali studenti třídy 4.O Střední odborné školy podnikání a obchodu v Prostějově v průběhu maturitního plesu 3. února 2012. Na videu je také sestřih toho nejlepšího z plesu v Národním domě.

Maturitní písničku Škola nekončí

nazpívali studenti třídy 4.O Střední odborné školy podnikání a obchodu v Prostějově společně s třídní učitelkou Jitkou Vránovou v únoru 2012.

SOŠPO 2012 4.S - groteska
je maturitní video třídy 4.S Střední odborné školy podnikání a obchodu v Prostějově.

SOŠPO 2012 4.O - Dallas
je maturitní video třídy 4.O Střední odborné školy podnikání a obchodu v Prostějově.

SOŠPO SONG
nazpívali studenti třídy 4.O Střední odborné školy podnikání a obchodu v Prostějově. Video je z maturitního plesu, který proběhl 5. února 2010 v Národním domě v Prostějově.

  

Předchozí strana                                                                                                             Následující strana